Naturalna żywność Skarby Polesia

Naturalna żywność z Polesia przygotowywana jest ze starannością przez wykwalifikowanego zielarza Oleksandra. Od wielu lat zbiera on zioła wyłącznie z miejsc, w których naturalnie występują. W oparciu o przekazywane z pokolenia na pokolenie tradycyjne receptury, przygotowuje naturalne produkty, które można kupić na naszej stronie internetowej.

Naturalne mieszanki ziołowe

Mieszanki ziołowe to naturalna żywność, w której znajdują się ręcznie zbierane oraz naturalnie suszone składniki. Możesz znaleźć takie zioła jak: dziurawiec zwyczajny, pokrzywa, wierzbówka kiprzyca, rumianek, krwawnik pospolity i wiele innych. Naturalnie suszone liście mięty oraz wszystkie nasze ziołowe mieszanki są zapakowane w opakowanie z zapięciem strunowym, dzięki czemu zioła pozostają aromatyczne przez długi czas.

Naturalna żywność w diecie

Naturalna żywność zbiera coraz większe grono fanów, a my regularnie powiększamy asortyment Skarbów Polesia. Naturalne miody Skarby Polesia to produkty pochodzące z rodzinnej pasieki naszego pszczelarza. Lubimy odkrywać nowe smaki, więc możecie znaleźć u nas takie miody jak: miód z truskawką, miód z maliną, miód gryczany, miód słonecznikowy i wiele innych niespotykanych smaków. Sprawdź naszą bogatą ofertę naturalnej żywności Skarbów Polesia.

Bestseller