O nas

Jesteśmy polskim liderem w zakresie uprawy i przetwórstwa konopi włóknistej, z której produkujemy rozmaite artykuły kosmetyczne i spożywcze.  

Seria "Skarby Polesia" to naturalne produkty żywnościowe i kosmetyczne m.in. szampony ziołowe oraz mieszanki ziołowe.


Dział obsługi klienta: 

  • Adrian Koza - adrian.koza@indiacosmetics.pl  +48 791 003 501
  • Alex Siejek - alex.siejek@indiacosmetics.pl  +48 791 886 501
  • Kacper Gielnik - kacper.gielnik@indiacosmetics.pl  +48 530 001 801
  • Ilona Szott - ilona.szott@indiacosmetics.pl  +48 576 802 365
  • Kacper Sobkowski - kacper.sobkowski@indiacosmetics.pl  +48 534 931 325
  • Kacper Wolenberg - kacper.wolenberg@indiacosmetics.pl  +48 575 904 009
  • Kamil Jarmoszko - kamil.jarmoszko@indiacosmetics.pl  +48 601 997 071
  • Małgorzata Gronkowska - malgorzata.gronkowska@indiacosmetics.pl  +48 729 002 507
  • Sylwia Kaźmierczak - sylwia.kazmierczak@indiacosmetics.pl  +48 793 140 103
  • Sylwia Szymańska - sylwia.szymanska@indiacosmetics.pl  +48 536 729 240
  • Julia Stanisławska - julia.stanislawska@indiacosmetics.pl  +48 576 502 009
  • Robert Hilmantel - robert.hilmantel@indiacosmetics.pl  +48 576 907 006
  • Bartosz Błażejewski - bartosz.blazejewski@indiacosmetics.pl  +48 790 886 491
  • Jakub Jagiełko - jakub.jagielko@indiacosmetics.pl  +48 570 027 565

Prezes Zarządu: Przemysław Jakubowski

przemyslaw.jakubowski@indiacosmetics.pl

 

Biuro zarządu: Paweł Podeszwa

+48 690028081, pawel.podeszwa@indiacosmetics.pl    

 

Logistyka: Dominika Kwiatosz 

+48 530711872, dominika.kwiatosz@indiacosmetics.pl

 

Marketing: 

+48 690 016 656, dorota.banasik@indiacosmetics.pl

 


INDIA COSMETICS EUROPE 
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ul. DWORCOWA 8A,
62-023 GĄDKI k. POZNANIA (Poland)

 

Santander Bank Polska S.A.

Numer konta bankowego: 67 1090 1854 0000 0001 5079 5421

Numer konta bankowego w EUR: 06 1090 1854 0000 0001 5079 5549

 

IBAN: PL06109018540000000150795549 

SWIFT: WBKPPLPP

 

Biuro Obsługi Klienta jest czynne:
od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-14.50
Tel: +48 531 475 849

NIP: 7773390886

REGON: 522303535

KRS: 0000976982

BDO: 000571984

EORI: PL777339088600000

Numer ID SISC: PL777339088600000

---

Zapraszamy na nasze social media:

India - www.facebook.com/india.cosmetics

Skarby Polesia - https://www.facebook.com/skarbypolesia

 

India w Europie: 

India Cosmetics Germany 

India Cosmetics Hungary 

India  Cosmetics Poland 

India Cosmetics France 

India Cosmetics Greece 

India Cosmetics Spain