India Medical - Medyczne Produkty Konopne.

India Medical to produkty z olejem konopnym, które sprawdzą się w przypadku: łupieżu, skóry atopowej, zapalenia skóry, atopowego zapalenia skóry oraz innych problemów skórnych głowy. Przeciwzapalne działanie oleju konopnego łagodzi podrażnienia, dostarczając nam właściwości regenerujące skórę głowy.

Szampony Konopne - Dobry zamiennik?

Nasza najnowsza seria kosmetyków konopnych zawiera 4 nowe szampony konopne: szampon na wypadnie włosów, na bazie oleju konopnego; konopny szampon przeciwłupieżowy z czystym olejem konopnym; konopne mleczko do włosów oraz szampon z aktywnym CBD na przetłuszczające się włosy. Regeneracja naskórka staje się bardziej efektywna dzięki olejowi z nasion konopi, występującym we wszystkich naszych produktach konopnych.

Maść z Olejem Konopnym - Właściwości Maści Konopnej.

Wśród naszych produktów z olejem konopnym, największym zainteresowaniem cieszy się nasza autorska - rozgrzewająca maść konopna oraz maść z olejem konopnym. Dlaczego? Nasze maści konopne nie powodują reakcji alergicznych! Dodatkowo maść konopna pomaga w walce ze schorzeniami skóry takimi, jak: atopowe zapalenie skóry, łuszczyca i egzema.