Balsam Q 500ml

DostępnośćProdukt dostępny
Wysyłka24h
Cena: 29,99


Razem:

BALSAM Q

 

Składniki aktywne BALSAMU Q – olejek z drzewa herbacianego i olejek z lawendy wykazują działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i dezynfekujące.

BALSAM Q skierowany jest szczególnie do osób o skórze narażonej na powstawanie odleżyn, odparzeń i podrażnień. Regenerujący Balsam Q z naturalnym olejkiem z drzewa herbacianego jest szczególnie polecany do stosowania w miejscach narażonych na powstawanie odleżyn – na plecach, pośladkach, piętach i barkach. Delikatnie natłuszcza i nawilża powierzchnię skóry. Regularne stosowanie poprawia kondycję skóry narażonej na odleżyny. Szybko się wchłania i nadaje do delikatnych masaży. Balsam Q zawiera naturalny olejek eteryczny z lawendy, którego wyrazisty, ziołowy zapach poprawia samopoczucie i komfort. Lekka receptura Balsamu Q nadaje się do masażu i oklepywania. Szybko się wchłania i pozostawia skórę suchą. Nie brudzi ubrania, nie pozostawia tłustych śladów.

Preparat wykazuje następujące działanie:
✓ wspomaga naturalne mechanizmy ochronne skóry,
✓ utrzymuje optymalną wilgotność skóry,
✓ pomaga łagodzić podrażnienia,
✓ poprawia kondycję skóry w miejscach narażonych na powstawanie odleżyn.

Sposób użycia: balsam należy rozprowadzić na powierzchni skóry i wmasować. Następnie, po wchłonięciu się Balsamu Q należy ręką ułożoną w daszek oklepać dane miejsce. Dzięki temu zabiegowi balsam wnika w skórę, co powoduje uczucie świeżości i odprężenia.
Powszechnie stosowany jest do łagodzenia podrażnień powstałych w wyniku zabiegów kosmetycznych tj. depilacji, golenia itp.

Pojemność: 500 ml