Kontakt

Jesteśmy polskim liderem w zakresie uprawy i przetwórstwa konopi włóknistej, z której produkujemy rozmaite artykuły kosmetyczne i spożywcze.

Seria "Skarby Polesia" to naturalne produkty żywnościowe i kosmetyczne m.in. szampony ziołowe oraz mieszanki ziołowe.

INDIA COSMETICS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ul. DWORCOWA 8A, 62-023 GĄDKI k. POZNANIA (Poland)


Dział obsługi klienta: 

  • Małgorzata Gronkowska 

malgorzata.gronkowska@indiacosmetics.pl 

+48 729 002 507

  • Bartosz Kostrzewa 

bartosz.kostrzewa@indiacosmetics.pl     

+48 570 544 441

  • Kacper Sobkowski 

kacper.sobkowski@indiacosmetics.pl     

+48 534 931 325

  • Alex Siejek 

alex.siejek@indiacosmetics.pl         

+48 791 886 501

  • Adrian Koza 

adrian.koza@indiacosmetics.pl             

+48 791 003 501

  • Kacper Wolenberg 

kacper.wolenberg@indiacosmetics.pl       

+48 575 904 009

  • Kacper Gielnik

kacper.gielnik@indiacosmetics.pl         

+48 530 001 801

  • Ilona Szott 

ilona.szott@indiacosmetics.pl   

+48 576 802 365

  • Sylwia Szymańska

sylwia.szymanska@indiacosmetics.pl 

+48 536 729 240

  • Kamil Jarmoszko

kamil.jarmoszko@indiacosmetics.pl 

+48 601 997 071

  • Ireneusz Woźniak

ireneusz.wozniak@indiacosmetics.pl 

+48 536 008 906

 

Prezes Zarządu: Przemysław Jakubowski

przemyslaw.jakubowski@indiacosmetics.pl

 

Biuro zarządu: Paweł Podeszwa

+48690028081  pawel.podeszwa@indiacosmetics.pl    

 

Logistyka: Dominika Kwiatosz 

+48530711872  dominika.kwiatosz@indiacosmetics.pl

 

Marketing: 

+48690016656 

marketing@indiacosmetics.pl

 

 


Santander Bank Polska S.A.

Numer konta bankowego: 67 1090 1854 0000 0001 5079 5421

Numer konta bankowego w EUR: 06 1090 1854 0000 0001 5079 5549

 

IBAN: PL06109018540000000150795549 

SWIFT: WBKPPLPP

 

Biuro Obsługi Klienta jest czynne:
od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-14.50
Tel: +48 531 475 849

NIP: 7773390886

REGON: 522303535

KRS: 0000976982

BDO: 000571984

EORI: PL777339088600000

Numer ID SISC: PL777339088600000

---

Zapraszamy na nasze social media:

India - www.facebook.com/india.cosmetics

Skarby Polesia - https://www.facebook.com/skarbypolesia

 

Formularz kontaktowy