Znów piszą o naszym serum!

Recenzja serum do suchej skóry

 

w sieci pojawiła się kolejna recenzja Serum do bardzo suchej skóry India. Pani Iwona Wolanin-Zgierska, na swoim blogu EterycznyŚwiat, zachwyciła się właściwościami nawilżającymi naszego kosmetyku z konopi:

"Jestem oczarowana tym serum, posmarowałam nim na noc twarz i obudziłam się z bardzo miękką skórą bez podrażnień;) na dłoniach to samo, kosmetyk bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając przy tym nieprzyjemnego filmu, bardzo dobrze reagują na niego skórki wokoło paznokci z którymi mam odwieczny problem i pewnie taki pozostanie. Nawilża z niezawodną prędkością, używam go niemal codziennie i przymierzam się do nabycia następnego."

Uwielbiamy czytać i prezentować Wam takie opinie! Dzięki nim czujemy, że nasza praca przynosi rezultaty i z jeszcze większą przyjemnością pracujemy nad kolejnymi produktami z olejem konopnym.

Jeśli interesują Was kosmetyki z olejem konopnym, zastanawia Was, jakie właściwości może mieć olej konopny - wypróbujcie Serum India i jak Pani Iwona przekonajcie się do konopi!

 

Pełna recenzja dostępna jest tutaj.

 

Pozdrawiamy!