Promujemy przyjaciół z Ukrainy.

Fundację Innowacyjnej Przedsiębiorczości

 

Drodzy!

Korzystając z możliwości, chcielibyśmy zaprezentować Wam Fundację Innowacyjnej Przedsiębiorczości - projekt, prowadzony przez naszych przyjaciół.

Fundacja działa w dwóch kierunkach:

- jeśli polska firma poszukuje wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy (informatyków, programistów, wdrożeniowców oraz inżynierów) - dysponują bazą danych, wypełnioną profilami doświadczonych kandydatów na wymienione stanowiska;

- jeśli wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem, pochodzący z Ukrainy, poszukują pracy w Polsce - firma prezentuje im spersonalizowaną listę ofert pracy, dobraną do ich umiejętności i doświadczenia. Jednocześnie oferuje usługi, mogące pomóc w kandydatowi w rozpoczęciu nowej pracy - oferuje przejazd z Ukrainy do Polski, zakwaterowanie oraz lekcje nauki języka polskiego (z nastawieniem na język branżowy).

 

Jeśli znacie fachowców z Ukrainy, poszukujących pracy w Polsce, przekażcie im tę informację! Poinformujcie również polskich pracodawców, którzy poszukują pracowników ze stażem i doświadczeniem w zawodzie.

Pomoc w znalezieniu pracy jest oczywiście całkowicie darmowa dla pracowników. Fundacja Innowacyjnej Przedsiębiorczości to legalnie działająca, zarejestrowana agencja zatrudnienia.

Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie http://przedsiebiorczosc.org.pl/ i czekać na oferty. 

 

W imieniu naszych przyjaciół, dziękujemy!