Wspieramy osoby z niepełnosprawnością!

INDIA COSMETICS wspiera Olimpiadę Osób Niepełnosprawnych - to nasza społeczna odpowiedzialność.

Mieliśmy zaszczyt wspierać pierwsża Olimpiadę Osób Niepełnosprawnych! Cieszymy się, że mogliśmy choć trochę wspomóc osoby potrzebujące. 

I Białobłocka Olimpiada Osób Niepełnosprawnych „RAZEM z ZAZ-EM” okazała się wspaniałą inicjatywą - zebrała spore grono uczestników, a pogoda dopisała więc wszsycy świetnie bawili się w aktywnej formie spędzania czasu. Uczestnicy i sportowcy emanowali niezwykłą energią 
Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia, które zgromadziło sportowców i pełnych energii uczestników.
Brawa dla wszystkich zawodników!

Było to wyjątkowe wydarzenie, które aktywnie promowało równość, inkluzywność oraz ducha sportowej rywalizacji.

Wsparcie finansowe i materialne

Zdecydowaliśmy się na wsparcie Olimpiady poprzez przekazanie naszych kosmetyków, których licytacja przyłożyła się do zebrania środków na organizację wydarzenia. Dzięki temu możliwe było zorganizowanie zawodów, zapewnienie uczestnikom odpowiednich warunków oraz zakup niezbędnych akcesoriów.

Promocja równości i inkluzywności

Chcielibyśmy naszym małym gestem zwrócić uwagę na problemy osób niepełnosprawnych oraz promować ideę równych szans dla wszystkich. Jest to szczególnie ważne w kontekście sportu, który często bywa domeną osób pełnosprawnych.

Z całego serca zachęcamy Was do wspierania podobnych inicjatyw na rzecz osób niepełnosprawnych. Nawet mała pomoc sprawia, że świadomość społeczna na temat problemów i potrzeb osób niepełnosprawnych z roku na rok wzrasta!

Wsparcie oraz promocja idei równości i inkluzywności pokazuje, że biznes może odgrywać kluczową rolę w kształtowaniu pozytywnych zmian społecznych. Dzięki takim wspaniałym inicjatywom jak I Białobłocka Olimpiada Osób Niepełnosprawnych „RAZEM z ZAZ-EM” staje się nie tylko świętem sportu, ale także symbolem nadziei i możliwości dla wszystkich.
Czekamy na kolejne edycje imprezy!