Recenzja kosmetyków konopnych

recenzja kremu do twarzy

Recenzja kosmetyków konopnych okiem blogerki 

Widzimy, że nasze kosmetyki zbierają coraz większą rzeszę nowych miłośników. Pod lupę daliśmy nasze bestsellery blogerce wysokieobcasy, która przetestowała i szczerze zrecenzowała nasze produkty na swoim blogu. 

 

Blogerka wysokieobcasy pisze: "Krem na dzień i na noc India Cosmetics z pewnością stanie się Twoim ukochanym kosmetykiem. Jest lekki, błyskawicznie się wchłania i łączy w sobie cechy kosmetyku przeciwstarzeniowego, matującego i nawilżającego. Dodatkowo można stosować go pod makijaż. Jeden krem zastąpi Ci emulsję na dzień i cięższy krem na noc. To świetny kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry twarzy." 

 

Blogerka wysokieobcasy pisze: "Peeling znacznie zwiększa produkcję elastyny i kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna i widocznie jędrniejsza. Włókna elastynowe z wiekiem zmniejszają się, dlatego ważne jest stosowanie kosmetyków, które pobudzą ich wzrost. Podobnie kolagen wpływa pozytywnie na wygląd skóry. Dzięki zawartości konopi peeling idealnie wygładza skórę – staje się bardziej napięta i gładsza. Dodatkowo niewielkie drobinki ścierają martwy naskórek oraz przyśpieszają jego regeneracje. Oprócz tego pobudzają krążenie, co pozytywnie wpływa na szybsze przedostawanie się witamin i minerałów w głąb skóry." 

 

konopny krem do twarzy konopny peeling do ciała