Poznajcie Sonię i jej przepis na sukces

Rozwijaj się z INDIA 

Jesteśmy dumni ze swoich pracowników i chcemy pokazywać to na zewnątrz. Nieustanny rozwój i motywowanie członków zespołu do pracy i podnoszenia jakości wykonywanych usług jest dla nas priorytetem, dlatego w INDIA doceniamy osoby, które wysoko stawiają poprzeczkę innym w realizacji celów.

Sonia jest naszym doradcą klienta w Indii. Codziennie dba o to, by świadczyć naszym Klientom jak najwyższą jakość obsługi oraz pomoc. Dla większości Kontrahentów jest miłą Panią po drugiej stronie telefonu, a dla nas przesympatyczną koleżanką z biura, która z ogromnym uśmiechem na twarzy wita nas każdego dnia. Od pewnego czasu stała się dla pracowników działu sprzedaży prawdziwą inspiracją.

 

Praca w India Cosmetics okiem naszego doradcy 

Agnieszka: Soniu, jak długo już z nami jesteś?

Sonia: Jestem tutaj niecały rok, więc jestem stosunkowo "młodym" pracownikiem, jednak cały zespół przyjął mnie z otwartymi ramionami tak ciepło, że czuję się tutaj bardzo dobrze i komfortowo.

 

A: Jak czujesz się z tym, że stałaś się w zespole wzorem do naśladowania?

S: Stało się to dosyć nieoczekiwanie, nie spodziewałam się, że moja kariera potoczy się tak dobrze w takim tempie. Było to jednak nieuniknione, ponieważ pracuję pod okiem jednego z najlepszych managerów w naszej firmie - to dzięki Dominikowi moja praca idzie po dobrych torach i rozwija się we właściwym kierunku. Dominik to bardzo doświadczony sprzedawca, a dzięki jego sposobom i pomysłom na sprzedaż udaje mi się osiągać swoje cele sprzedażowe na dany dzień.

A: Dominiku, na pewno jesteś dumny ze swojej podopiecznej.

Dominik: Oj bardzo! Serce rośnie jak widzę rozwój swoich podopiecznych - Sonia w ostatnim czasie zrobiła ogromne postępy. Nic tak nie cieszy jak sukcesy w zespole.

A: Zaczynamy pracę o godzinie 7:00, a już o godzinie 8:00 udało Ci się zrealizować swój dzienny plan działania. Jak to się stało?

S: Była to "niespodzianka" od mojego nowego klienta, który jest zachwycony naszymi produktami, więc postanowił poszerzyć swój asortyment o kolejne pozycje z naszej oferty. Nie ukrywam, troszeczkę mu w tym pomogłam - stworzyłam ofertę spersonalizowaną do jego aktualnych potrzeb, no i udało się! :) 

 

A: Czy podzielisz się jakimiś wskazówkami dla swoich kolegów z pracy?

S: Najważniejsza jest sumienność, pracowitość i wytrwałość w dążeniu do obranego celu. Nie wolno się poddawać! Wierzcie w swoje umiejętności, bo każdy z nas je ma, trzeba im tylko pomóc wyjść na powierzchnię, żeby móc z nich korzystać! Motto mojego Managera Dominika, które towarzyszy mi w codziennej pracy - dzwonić, dzwonić, dzwonić!

 

A: Jakie masz plany na swoją przyszłość w Indii?

S: Aktualnie chciałabym doskonalić i rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe, ponieważ tutaj mam do tego doskonałe warunki. Chciałabym wejść na jak najwyższy poziom, żeby każdy mój klient był zadowolony i żeby mój manager co rano mógł być ze mnie dumny.

 

I tego właśnie Soni jak i pozostałym naszym pracownikom życzymy - sukcesów w życiu zawodowym, realizacji obranych celów i wytrwałości w dążeniu do nich, a także nieustannego rozwoju.