Podsumowanie roku 2021

Nasze sukcesy w 2021 roku! 

Jak co roku w styczniu spotkaliśmy się, by razem podsumować poprzedni rok sprzedażowy. 

 

Podsumowanie roku 2021 

Rok 2021 był dla naszej firmy rokiem wyzwań i zmian. Każdego dnia staraliśmy się świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Nasi sprzedawcy w każdej chwili służyli pomocą i radą w każdej sprawie. 

W 2021 roku bardzo mocno stawialiśmy na rozwój naszej firmy. Zaplanowaliśmy wiele nowości, które sukcesywnie wprowadzaliśmy do oferty. Wśród nich znalazły się np. naturalne miody, słodycze konopne oraz oleje kosmetyczne do ciała, włosów i paznokci.  

Poszerzyliśmy także swoje horyzonty i nasze produkty pojawiły się w takich państwach jak, Rumunia, Andora czy Szwajcaria. 

W 2021 zacieśnialiśmy więzi i odwiedzaliśmy naszych klientów we Francji, Niemczech czy Hiszpanii. 

Braliśmy udział w wielu targach branżowych, na których z zaangażowaniem opowiadaliśmy o naszych produktach i mogliśmy spotkać się z Wami osobiście.  

 

Nasze plany na 2022

Chcemy w dalszym ciągu rozwijać się, aby dostarczać Państwu produkty wysokojakościowe, które spełnią nawet największe wymagania. Jesteśmy gotowi na kolejny rok pełen ambitnych planów i wyzwań. Na pewno zobaczycie nas na wielu targach branżowych w Polsce i za granicą! 

 

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za udaną współpracę w 2021 roku! W 2022 roku życzymy wszystkim naszym klientom sił i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów. Sukcesów w pracy oraz życiu osobistym. Podejmowania trafnych decyzji w trudnych sytuacjach. Nade wszystko życzymy zdrowia i spokoju ducha. 

 

rok sprzedazowy w Indiarozwijaj sie z indiapracuj z india

pracuj z india