Zimowe S.O.S - Najlepsze produkty na zimę dla skóry

kosmetyki na zime

Must have z naszych kosmetyków na zimę 

 

Dlaczego musisz zmienić pielęgnację zimą? 

Okres zimowy to czas, w którym nasza skóra potrzebuje specjalnej pielęgnacji. Nagłe zmiany temperatury i suche powietrze mogą negatywnie wpłynąć na ochronną warstwę lipidową. Wiedziałeś o tym, że zimą nasza skóra traci więcej wody niż latem? Żeby tego uniknąć należy stosować specjalne kosmetyki, które mają cięższą formułę niż kosmetyki na lato - wynika to z tego, że zostawiają one ochronne filtry na skórze. Kosmetyki na zimę przede wszystkim muszą wykazywać działanie łagodzące i regenerujące skórę. 

Z naszej oferty wybraliśmy 3 produkty, które sprawdzą się w zimowym okresie. 

 

SERUM DO BARDZO SUCHEJ SKÓRY, TWARZY I DŁONI

Serum wzbogacone o olej konopny został stworzony z myślą o pielęgnacji skóry w ciężkich warunkach. Olej konopny dostarcza skórze niezbędnych składników odżywczych, co podnosi odporność naskórka na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych (chroni przed wiatrem, chłodem, mrozem). Natychmiast przynosi ukojenie, zapewnia odżywienie skóry i pozostawia na niej delikatną warstwę ochronną. Występuje w małej pojemności 50 g, którą zmieścisz w każdej torebce i możesz z łatwością aplikować serum w ciągu dnia.

ZOBACZ SERUM DO SUCHEJ SKÓRY

serum do suchej skóry

BEZBARWNA, OCHRONNA POMADKA DO UST 

Zimą również usta są narażone na nadmierne przesuszanie. Nasza pomadka ochronna nawilży spierzchnięte usta, a zawarty w niej olej konopny tworzy na nich ochronną warstwę, która chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak chłodne powietrze czy porywisty wiatr. Trwała bezbarwna formuła pomadki z olejem konopnym długo utrzymuje się na ustach, jednocześnie nadając im zdrowy wygląd. 

ZOBACZ POMADKĘ OCHRONNĄ DO UST

pomadka na zimę

NATURALNA MASECZKA REGENERUJĄCA Z CBD

Olej konopny zawarty w maseczce ma skład zbliżony pod względem chemicznym do produkowanego przez ludzką skórę tłuszczu ochronnego. Poprawia gospodarkę lipidową, łagodzi wszystkie zmiany skórne i nie czopuje ujść gruczołów łojowych. Aż 80% jego składu to kwasy nienasycone. Pozostałe kwasy nasycone, które nie są wchłaniane przez organizm, pozostają na skórze, tworząc warstwę ochronną zapobiegającą parowaniu wody.

ZOBACZ MASECZKĘ Z CBD

maseczka na zime