Relacja z Mary Jane Hanfmesse Berlin 2021

Mary Jane Hanfmesse Berlin 2021 - Cannabis Expo w Berlinie

 

Targi konopne w Berlinie 

Targi konopne Mary Jane Berlin to wiodące targi konopne w Niemczech i oczywiście nie mogło nas na nich zabraknąć. Po pozytywnych odczuciach związanych z naszą obecnością w 2019  roku na targach konopnych bardzo chcieliśmy przezyć te emocje jeszcze raz i spotkać znowu tylu wspaniałych ludzi! Niestety w 2020 roku pandemia pokrzyżowała nasze plany i targi zostały odwołane. Kiedy usłyszeliśmy, że targi konopne Mary Jane Berlin mają się odbyć w 2021 roku stwierdziliśmy, że musimy znowu tam być! 

INDIA na targach konopnych 

Targi konopne Mary Jane Hanfmesse Berlin 2021 uznajemy znowu za udane. Dzięki temu, że nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością, mieliśmy okazję poznać wielu ciekawych ludzi. Myślimy, że śmiało możemy pokusić się o stwierdzenie, że godnie reprezentowaliśmy polską branżę konopną.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, gościom, wystawcom i organizatorom za tak miło spędzony czas i przepiękną atmosferę.

mary jane indiacosmeticsstanowisko India Cosmetics na Targach Konopnych Mary Jane w Berlinie cannabis expo berlin india

Podsumowanie

Wydarzenia takie jak te, o tak wielkiej skali pokazują, że branża konopna przeżywa swój rozkwit. Wraz z tym rozwojem idzie profesjonalizm i dbałość o odpowiednią jakość naszych produktów. W końcu konkurujemy z coraz większą ilością przedsiębiorstw, niezmiennie dostarczając Wam produkty tylko najwyższej próby.