Nowa lokalizacja w Gądkach

Miło nam poinformować, że w związku z prężnym rozwojem firmy India Cosmetics przenieśliśmy się do nowej siedziby. Nowe, większe biuro pozwala na stworzenie przestrzeni, w której praca jest komfortowa i w pełni wydajna.

Nasi sprzedawcy stacjonują w biurze typu open space. Dzięki wolnej powierzchni pracownicy przebywają razem, co doskonale wpływa na ich kreatywność, skraca dystans i pozwala na budowanie relacji, jak również wspomaga wymianę myśli oraz doświadczeń. W pełni utożsamiamy się z naturą i uważamy, że rośliny dobrze wpływają na samopoczucie, dlatego też w nowym biurze jest ich pod dostatkiem.

Firma India Cosmetics stale rozwija swoją działalność na polskim i zagranicznym rynku. W związku z tym biuro zostało przeniesione do budynku o wysokim standardzie, gdzie dodatkowo znajduje się sala konferencyjna oraz magazyn, który dzięki ogromnej powierzchni pozwala na przechowanie większej ilości produktów.

Oczywiście nasz ogródek - kącik relaksu przeniósł się razem z nami! Pracownicy mogą przyjemnie spędzać swoje przerwy na świeżym powietrzu, oddając się naturze jak i wylegiwać się na słońcu. Zależało nam na tym, aby nasi pracownicy mieli swój własny kąt na odprężenie oraz integracje.

Dołącz do zespołu! #PostawNaINDIA
Zmiana siedziby na większą ma również wpływ na powiększenie zespołu - zapraszamy do zapoznania się z ofertą rekrutacyjną do firmy India Cosmetics. Oferujemy świetną atmosferę i możliwość rozwoju.

Nasze nowe biuro mieści się w Gądkach pod Poznaniem na ulicy Dworcowej 8A.

Dzięki Waszemu wsparciu w tych trudnych czasach możemy dalej się rozwijać i poszerzać swoją działalność. Dziękujemy!