Przepisy z olejem z pestek dyni

PRZEPISY Z OLEJEM Z PESTEK DYNI

 

India Cosmetics prezentuje pomysły na dania dla fanów zdrowej kuchni. Polecamy przepisy które powstały we współpracy z blogami:

 

Blog – Gotowanie to proste.

Pasta twarogowo-dyniowa:

"Dynia z twarogiem komponuje się idealnie, a dodatek oleju z pestek dyni podkreślił jeszcze bardziej smak tej pasty. Polecam oleje z serii Skarby Polesia, są to oleje najwyższej jakości, tłoczone na zimno z dużą zawartością cennych składników dla naszego organizmu....."

Więcej>>>

 

Blog – Sio-Smutki.

Puree z dyni i ziemniaków:

"Smak tego jesiennego puree podkreśliłam szczyptą gałki muszkatołowej, odrobiną czosnku, i niezwykle aromatycznym, pysznym olejem z pestek dyni z serii Skarby Polesia. 
I wcale nie zjadłam tego puree jako dodatek do obiadu, było po prostu główną jego częścią. Delikatne w smaku, lekko korzenne, smakowało wybornie z sałatą i awokado......"

Więcej>>>

 

Blog – Opolanka Kasia.

Chleb z dynią:

Opolanka Kasia w swojej gościnnej kuchni pokaże jak zrobić domowy chleb o interesującym zapachu i kolorze z Olejem Dyniowym  India Cosmetics, który zawiera niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe - głównie omega 6, bogaty w witaminy A, E i D, witaminy z grupy B oraz selen potas i cynk. A co najważniejsze chleb dyniowy z naturalnych składników, które polepszą nasze zdrowie i samopoczucie.

Zobacz>>>