Praca w India Cosmetics

Praca w INDIA COSMETICS

Polski Producent z branży kosmetycznej poszukuje kandydatów na stanowiska: administracja; logistyka; marketing; sprzedaż - w naszych oddziałach, w miastach wojewódzkich, takich, jak:

- Łódź;

- Warszawa;

- Kraków;

- Wrocław;

- Gdańsk.

Stanowisko finansowane z:

 EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO (EFRR).

Zakres obowiązków, które kandydat na tym stanowisku będzie wykonywał, to:

1.     Aktualizacja bazy danych w naszym systemie informatycznym;

2.     Obsługa kontaktu z naszymi klientami;

3.     Inne prace biurowe, związane ze stanowiskiem.

Wymagania:

Osoba na tym stanowisku powinna posiadać:

1.     Średnie wykształcenie;

2.     Dobre nastawienie do pracy;

3.     Chęć przyswajania nowej wiedzy.

Wynagrodzenie miesięczne:

 - 9.000,00 zł (brutto) – umowa o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy od 8:00 do 16:00.

*Oferujemy pracę w Firmie, o ugruntowanej pozycji na ryku, pozwalającą na dynamiczny rozwój oraz poczucie stabilizacji zawodowej.

CV proszę kierować na adres: rekrutacja@indiacosmetics.pl