Kosmetyki konopne India na Kanaba Fair!

India Cosmetics na Kanaba Fair

 

Obserwując przez te kolejne lata polską branżę konopną, nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni! Konopie w Polsce z miesiąca na miesiąc stają się coraz bardziej szanowane i popularne! 

Powszechny strach przed konopiami, wielka przeszkoda z początków naszej działalności, biorący się przede wszystkim z braku dostępu do fachowych informacji, odchodzi w przeszłość. Właściciele i sprzedawcy drogerii i sklepów ze zdrową żywnością, z którymi mamy kontakt na codzień, są już poinformowani i znają prozdrowotne właściwości konopi

Ponadto wszystkie wiadomości od Was, na które codziennie odpisujemy, utwierdzają nas w przekonaniu, że sytuacja będzie się tylko poprawiać! Chcecie wiedzieć więcej - co to jest CBD, jak dawkować CBD, jakie są wartości odżywcze w konopiach, co to jest białko konopne i wiele więcej. Jesteśmy dumni, że korzystacie z produktów konopnych i wracacie po nie, ponieważ sprawdzają się doskonale. 

Tymczasem w Warszawie odbyła się kolejna edycja konopnego targu, Kanaba Fair, który jest kolejnym zwiastunem pozytywnych zmian w społecznej świadomości na temat konopi. Frekwencja w ten słoneczny weekend była doskonala, dziękujemy! Nawet krótki spacer pomiędzy stoiskami dawał obraz, jak wiele można wyprodukować i co można zrobić z konopi - nie mogło tam zabraknąć również naszych konopnych kosmetyków! Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Kanaba Fair - przekonacie się, że głęboko nawilżające kosmetyki z konopi i zdrowa żywność to tylko ułamek niezwykłych możliwości, jakie daje ta cudowna roślina. 

 

Chcesz wiedzieć więcej o konopiach i naszych produktach? Pisz i dzwoń! 

 

India.