Dzień Dobry TVN o oleju konopnym

kosmetyki konopne w dzień dobry TVN

 

Wszystko zmienia się na lepsze i to dzięki Wam. Na początku naszej działalności świadomość społeczna o niezwykłych właściwościach oleju z konopi siewnej była bardzo niska. Wciąż pytano nas o działanie psychoaktywne czy legalność i nie wierzono właściwości prozdrowotne. Dziś, głównie dzięki Wam, naszym klientom, do których przez cały ten czas powoli docieraliśmy, temat konopi zyskał na popularności.

Wczoraj w Dzień Dobry TVN, programie oglądanym przez setki tysięcy Polaków, pani dietetyk opowiadała o właściwościach prozdrowotnych oleju konopnego - dla zdrowia i urody, o jakich my również opowiadamy Wam od początku swojej działalności.

Pojawił się też temat Kanabidiolu, czyli CBD - niezwykłej substancji zawartej w konopiach, której lecznicze właściwości potwierdzają wciąż kolejne badania naukowe.

Nie pojawił się w materiale temat eLiquidów z CBD, które wciąż jeszcze są na naszym rynku dużą nowinką i ciężko uwierzyć, że naprawdę mogą leczyć, uśmierzać ból, pomagać pozbyć się migreny i wielu innych dolegliwości

Jednak i tym razem możecie być do przodu i wspólnie z nami spopularyzować ten sposób przyjmowania CBD.

Klikajcie TUTAJ

 

Cały materiał z DDTVN dostępny tu

 

Pozdrawiamy!