Świeca konopna antykomarowa, 90 g

DostępnośćProdukt dostępny
Wysyłka24h
Cena: 34,99


Razem:

NATURALNA ŚWIECA KONOPNA ANTYKOMAROWA 

 

Aromatyczna świeca antykomarowa z naturalnego wosku sojowego, z olejem konopnym, o zapachu trawy cytrynowej, goździków oraz paczuli.

Świeca konopna jest wykonana wyłącznie z naturalnych składników, bez parafiny czy substancji ropopochodnych. Nie wydziela substancji toksycznych podczas spalania, jest bezpieczna dla alergików. Bardzo ekonomiczna – długość spalania: do 25 godzin.


CO ZAWIERA ŚWIECA KONOPNA?

Olejek z trawy cytrynowej ma intensywny, orzeźwiający, cytrusowy zapach. Odstrasza komary, a także inne owady (w tym muchy i meszki). Ponadto olejek trawy cytrynowej relaksuje i odpręża.
Olejek goździkowy charakteryzuje się ciepłym, korzennym zapachem. Skutecznie odstrasza komary, a jego zapach wpływa pozytywnie na nastrój.
Olejek paczulowy ma drzewno-korzenny zapach. Doskonale sprawdza się jako środek do odstraszania owadów. Ponadto wykazuje właściwości antydepresyjne i uspokajające.

JAK STOSOWAĆ ŚWIECE KONOPNE INDIA?

Świeca konopna INDIA może być stosowana również do masażu ciała.

Charakteryzuje się stosunkowo niską temperaturą topnienia, co oznacza, że roztopiony wosk może być wylewany bezpośrednio na skórę, nie powodując jej poparzenia.

Skóra po zastosowaniu wosku pozostaje nawilżona, gładka i jedwabista, a komary trzymają się od niej z daleka.

Masa netto: 90 g