Przeczytaj recenzję kremu do twarzy i maści łagodzącej

maść konopna India Cosmetics, krem do twarzy INDIA

Drodzy,

w sieci pojawiła się nowa recenzja naszych produktów.

Autorka wpisu zrecenzowała dwa nasze konopne produkty:

 

• Krem do twarzy z olejem konopnym - dostępny tu

 

• Maść łagodzącą z olejem konopnym - dostępna tutaj

 

Jeśli jesteście zainteresowani, jak działają kosmetyki z olejem konopnym, powołamy się na słowa testerki, którą poprosiliśmy o szczerą opinię:

O kremie do twarzy: Krem stosuje 2 razy dziennie ( rano i wieczorem ) od przeciągu ok 3 tygodni. I jak się spisuje? Mimo,że na kremie widnieje adnotacja,że jest on przeznaczony do cery dojrzałej bez wahania przystąpiłam do testów. Krem mnie nie zawiódł a wręcz przeciwnie-oczarował. Już po kilku dniach od początku regularnego stosowania go moja cera znacznie się poprawiła. Jest mocno nawilżający,wprost idealny na okres zimowy, idealnie nawilża, a skóra nawet przy większym mrozie nie pierzchnie i nie dochodzi do jej pękania! Na noc nakładam grubszą warstwę, a rano moja buzia jest promienna,nawilżona i niesamowicie gładka. W ciągu dnia stosuje do w nieco mniejszej ilości, ale efekt jest także zachwycający. Kilkukrotnie zdarzyło mi się stosować go tuż przed makijażem i także nie wpłynął on negatywnie na wygląd ogólny make up'u.  Krem jest naprawdę bardzo wydajny, bo już niewielka jego ilość pozwala nam na dokładne pokrycie całej twarzy i dekoltu. Jestem naprawdę mile zaskoczona tym kremem i na pewno nie będzie to mój ostatni krem na dzień i noc pochodzący od tej firmy! 

O maści łagodzącej: Maść bardzo łatwo się rozprowadza i nie pozostawia nieprzyjemnego filmu. Już niewielka jej ilość wystarczy na pokrycie wszelkich problemów, a dodatkowo błyskawicznie się wchłania. Czy przyniosła upragnione efekty ? Na pewno widzimy fajną poprawę. Podczas stosowania tej maści mój narzeczony stwierdził, że zanikło u niego uczucie swędzenia. Skóra nabrała miejscami naturalnego kolorytu, a notorycznie spękana i wysuszona skóra zaczyna się ładnie regenerować. Okres leczenia tą maścią również wynosi ok 3 tygodni, ale nie spodziewaliśmy się efektu WOW po takim czasie na problemach ciągnących się od przeciągu 4 lat. Musze powiedzieć, że K. stosuje ją regularnie i o niej nie zapomina, co rzadko mu się zdarza, dzięki temu mogę śmiało powiedzieć, że jest zadowolony z tej maści i na pewno się szybko z nią nie rozstanie.

 

Z całą recenzją możecie zapoznać się tutaj.

 

Dziękujemy!